GalerieTady je několik barevných plakátů s Asheronem i s detaily. Vše je kreslené tabletem. Pokud vás zajímá, jak takový obrázek vytvořit, mrkněte se do tutoriálů, kde jsou vysvětlené postupy digitální malby.

Autor(ka) galerie: Iva Vyhnánková
Počet obrázků v galerii: 9


"Obrázky bez Asherona" - samé fantazijní potvory nebo fantastické scény - prostě svět snů.

Autor(ka) galerie: Iva Vyhnánková
Počet obrázků v galerii: 9


Free tapety na plochu s Asheronem i jinými příšerkami, které si klidně můžete stáhnout.

Autor(ka) galerie: Iva Vyhnánková
Počet obrázků v galerii: 5


Zajímá vás, jak se kreslí Asheron? Zde najdete návody k malbě ve Photoshopu (bohužel budete potřebovat tablet), ale taky různé efekty a nápady nejen na počítači.

Autor(ka) galerie: Iva Vyhnánková


Tohle celé je VÁŠ prostor. Pokud nakreslíte Asherona nebo cokoliv z comixu a budete chtít obrázek zveřejnit, pošlete mi ho v jpg na adresu fanart (zavinac) asheron (tecka) biz (prosím jenom soubory ne větší než 1 MB). Moc ráda vaše obrázky zvěčním na těchto stránkách! Tak, jen kreslete! Moc se na vaše díla s Asheronem těšíme!

Autor(ka) galerie: Návštěvníci
Počet obrázků v galerii: 1


Koncepty Asherona v různých pozicích, návrhy jeho designu, různě se šklebící Asheron, prostě všechno možné... Tužka nebo tablet.

Autor(ka) galerie: Iva Vyhnánková
Počet obrázků v galerii: 2

Copyright © Iva Vyhnánková 2005-2006. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).