Hlavní hrdinové příběhu

V se zrovna moc postav nevyskytuje, důležité jsou zatím jen dva charaktery. Další časem přibydou :)


Asheron

Asheron

Hlavní postava příběhu, jak jste si jistě všimli. vypráví o velké části jeho života, tudíž se během příběhu pořád mění.

Vzhledově je ale stále stejný: zelenožlutá srst s nádechem do hněda, světle okrové skvrny a čupřinka na hlavě stejné barvy. Co se týče jeho těla… v češtině nemáme pro tenhle druh pojmenování :] Oficiálně je to druh tristaců, ale to vám asi moc neřekne. Je to prostě nějaká okřídlená chlupatá potvora, spousta lidí ho nazývá drakem. No dobře, dejme tomu, že je to "" >:/

Co je na něm hodně zvláštní, jsou jeho oči. Jedno má zářivě červené a druhé zlaté. Pozůstatek po předcích - Asheron je kříženec lesního a ohnivého "draka", můžete hádat, po kom má které oko. Tahle věc mu způsobuje hodně problémů, pro okolí se stává terčem posměchu, proto nemá žádné přátele. Ale on jim všem ukáže, že není jen nějaký ztracený sirotek!


Destin

Destin

je něco jako strašidelný brácha.

???

Ne, vážně, on není skutečný. si ho jenom vysnil. Funguje jako strážce a průvodce svého svěřence na jeho nebezpečné cestě.
Copyright © Iva Vyhnánková 2005-2006. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).