Froddy!

Froddy - přítel z pravěku

je ústřední hrdina knižně vydaného Froddy - přítel z pravěku, který jsem napsala a ilustrovala, když mi bylo čtrnáct let, a ve svých šestnácti jsem se nakonec dočkala i jeho vydání. Kniha je určena zejména dětem a mládeži, ale věřím, že se bude líbit i dospělým, kteří mají rádi napětí a humor.

Froddy!

není žádný superhrdina, je to "jen" malý zelený a neuvěřitelně zvědavý dinosaurus, který ale navíc umí mluvit. Náhodou se ocitne ve světě lidí, kde se setká se třemi dětmi, které mu pomáhají v civilizaci přežít a žehlí jeho průšvihy. Spolu s nimi zažívá mnoho legračních i napínavých a velice nebezpečných dobrodružství. Dokonale převrátí životy svých lidských přátel a upozorní je na mnoho věcí, nad nimiž by je normálně nenapadlo ani přemýšlet.

Příběh si můžete přečíst v knižní podobě - knihu vydalo v únoru 2005 nakladatelství Portál a můžete ji zakoupit ve vybraných knihkupectvích :)


Copyright © Iva Vyhnánková 2005-2006. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).