Příběh

O čem to je?

se odehrává ve zvláštním , kde žije plno různých potvor v souladu s přírodou. Dokonce jsou i potvory, které stráží určité prvky přírody, třeba les, řeka, hory... Každý druh má svoje jméno.

Celý příběh comixu se točí kolem jedné takové podivné potvory jménem , křížence dvou druhů (možná i více, ale o tom nic nevím). Tris'taci jsou v podstatě ohniví "" s červenozlatou jiskřící srstí a červenýma očima. Mezi ně patřil otec. Jeho matka pocházela z druhu lesních "draků". S ní se ale nikdy nesetkal.

Jako každá jiná potvora jemu podobná se narodil z vejce. Ale jeho příchod na svět nebyl zrovna poklidný a on je nucen už odmalička bojovat o přežití. Na světě nikoho nezná, proto si vysní staršího bráchu , který mu dělá společníka a pomáhá mu při jeho cestě za svobodou.


Něco z historie

a jeho příběh oficiálně vznikli v noci z 8. na 9. září 2005, kdy se mi zdál sen o podivné zelenožluté potvůrce, která vypadala jako hubený chlupatý Stegosaurus :D. Okolí jí říkalo , Ash nebo tris'tac. Z toho jsem usoudila, nebo možná vymyslela, že bylo jméno a tris'tac druh.

Jenže si celý sen moc nepamatuju. Navíc byl na pár místech trochu zamotaný, takže jsem pro tento comix použila některé části mých starých příběhů, které jsem psala tak dávno, že už si na ně ani nepamatuju. Občas ještě nějaké nacházím ve skříních, proto se může stát, že příběh nebude přesně takový, jak si ho představuju teď a ještě ho pozměním. Takže tehle příběh může být nakonec úplně o něčem jiném! :)


 


        7__7  l
        (@@)  /|\
        (^_^) / | \
  ASHERON  __) \_/,-| \ 
       /-/__\ ) |,-|
        (/_,-/\   '
        ( ( . \_
       /_`._\(___ `.
         '---' _)/
           `-'
   


Copyright © Iva Vyhnánková 2005-2006. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).